Історія ДНДІСЕ

Донецький науково-дослідний інститут судових експертиз Міністерства юстиції України веде свою історію з 1973 року, коли було створено Донецьке відділення Харківського НДІ судових експертиз імені Засл. проф. М. С. Бокаріуса. Створення було обумовлено необхідністю  експертного забезпечення процесу розкриття та розслідування злочинів і розвитку криміналістичної науки.У джерел наукової тематики інституту стояли такі видатні вчені-криміналісти, як Л. Є. Ароцкер, Г. Л. Грановський, Ю. Г. Корухов, Н. В. Скорик, М. С. Романов .

В 1995 році було створено Донецький науково-дослідний інститут судових експертиз. В 1998 році в Луганську було відкрите відділення Донецького НДІСЕ.

Інститутом здійснюється незалежна судово-експертна діяльність, яка відповідає всім вимогам судочинства в державі. Всі судові експерти Донецького НДІСЕ внесені до Єдиного реєстру атестованих судових експертів України, що підтверджує кваліфікацію та компетентність співробітників інституту.Щорічно фахівцями ДНДІСЕ виконується понад 6000 експертиз