12-13 квітня 2019 року  в місті Кишинеу (Молдова)  відбулася міжнародна науково-практична конференція судових експертів  “ Проблематика судової експертизи в республіці  Молдова  та  перспективи розвитку”.
В роботі конференції  прийняли участь  судові експерти Молдови , України,  Білорусі та  Румунії.
Відкрив конференцію Головний Державний Секретар Міністерства юстиції Республіки Молдова Анатолій Мунтяну,  який презентував стратегію розвитку правосуддя в Молдові.
Доповідач  румунскої делегації  доктор Sorin Alamoreanu виступив з докладом “Спостереження за методом ідентифікації принтера” (“Observatii  asupra unei metode de identificare a imprimantelor”).
Совмісна доповідь експертів Республіки Молдова та Румунії на тему “Правова експертиза. Помилки та концепція розвитку” показав можливість співпраці експертів різних країн.
З боку України в конференції прийняли участь представники  Київського , Одеського  та  Донецького НДІСЕ.
Донецький науково-дослідний інститут на конференції представляли керівник інституту Контимирова Вікторія Вікторівна та заступник керівника Мазурова Валентина Вячиславівна.
На конференції з доповіддю “ Про етапи роботи Донецького науково-дослідного інституту судових експертиз Міністерства юстиції України в умовах збройного конфлікту на сході України” виступила керівник Донецького НДІСЕ  Контимирова В.В
Під час  роботи конференціЇ був укладений договір між Державним Центром судових експертиз Міністерства юстиції Республіки Молдова та Донецьким науково-дослідним інститутом судових експертиз про взаємовигідне співробітництво в сфері судової експертизи, який буде зміцнювати, розвивати та  сприяюти  спільній діяльності в рамках  Договору на основі  рівного партнерства.